Man pavyko atsisakyti bioenergetinės terapijos

Autorius: świadectwo

Pastaruoju metu daug kalbama apie bioenergetinę terapiją, būrimus ir kitus paramedicininius gydymo metodus. Tai – sunki tema, kelianti daug ginčų, nes visi šie metodai turi daugybę rėmėjų ir oponentų. Bažnyčia juos vertina neigiamai, tačiau net tikintieji naudojasi bioenergetikos terapeuto ir panašių gydytojų paslaugomis.

Aš pati taip elgiausi, todėl įspėti kitus, manau, yra mano pareiga.
Gimiau ir užaugau tikinčiųjų šeimoje, bet religinių apeigų nesilaikėme. Būdama 25 metų, ištekėjau. Po metų gimė dukra, po trejų metų – sūnus. Visą tą laiką bažnyčioje mudu su vyru lankėmės retai, tačiau kiekvieną dieną meldžiausi... Tik meldžiausi savo dievui, kurį susikūriau vaizduotėje, ir maniau esanti gera krikščionė, daug geresnė nei daugelis tų, kurie lankėsi bažnyčioje(ak, kaip aš klydau!).
Mūsų problemos prasidėjo susirgus sūnui. Pirmą kartą jis pateko į ligoninę apie dviejų mėnesių amžiaus. Sūnelis negalėjo kvėpuoti, bijojome dėl jo gyvybės. Situacija buvo labai rimta, bet vaikas išgijo. Po pusės metų mažylis vėl susirgo. Ligoninėje gulėjo triskart, ir kiekvieną kartą ten atvykdavome dramatiškomis aplinkybėmis. Nepaisant daugelio gydymo metodų, mūsų berniukas nesveiko.

Tada nusprendėme gelbėti vaiką kitaip: pradėjome važinėti pas garsius bioenergetinės terapijos gydytojus ir burtininkus, gydančius žolelėmis; gydėme homeopatiniais preparatais ir biologiniu rezonansu. Niekas nesuveikė. Net geriausias bioenergetinės terapijos specialistas Lenkijoje negalėjo mums padėti. Galų gale ryžtingai paėmėme sūnaus gydymą į savo rankas.

Viena bioenergetinės terapijos specialistė įkalbėjo, kad, sūnui susirgus, ant jo kūno uždėtume rankas. Be to, ji „įžvelgė“, kad mano vyras turi bioenergetikos gebėjimų, ir įtikino, kad verta tai išbandyti ir naudoti. Nusprendėme patikrinti vyro gebėjimus pas šios srities specialistą. Paaiškėjo, kad vyras pasižymi aukštu energijos lygiu ir turi daug galių gydyti. Mus įkalbėjo dalyvauti reiki ir radiostezijos kursuose. Džiaugiamės, mums visa tai patiko ir traukė. Aš, žinoma, ruošiausi išgydyti visą pasaulį. Man sekėsi, t. y. mano gydymas visiems padėjo. Tad mudu su vyru nutarėme lankyti bioenergetinės terapijos kursus. Svajojau apie savą natūralios medicinos gydytojos kabinetą ir labai kruopščiai užsiėmiau šia veikla.

Tai tikrai verta paskaityti!

kitas atgal

Copyright © Wydawnictwo Agape Sp. z o.o. ul. Panny Marii 4, 60-962 Poznań, tel./ fax: 61/ 852 32 82 | tel. 61/ 647 26 86