Skaitytojai apie mus

„Mylėkite viens kitą“ yra taip reikalingas man, kaip ir visam jaunimui, kaip ligoniui yra reikalinga daktaro pagalba. O Jūs juk gydote jaunas sielas- neryžtingas ir kartais tokias nesusipratusias!”.
Kamilis

„Ačiū Jums už šį nuostabų dalyką, kurį darote. Žurnalu „Mylėkite viens kitą“ pasiekiate daugybę jaunų žmonių ne tik savo šalyje, bet ir užsienyje. Kalbate apie universalias ir amžinai rūpimas problemas, kurias jaunimas- ir ne tik- patiria kasdienybėje. Iškeliate vertybes, kurias žmogus turėtų puoselėti ir branginti savo gyvenime. Ypač Jums dėkoju už liudijimus, kuriuos spausdinate. Ačiū už tas aktualias XXI a. temas, ir prašau daugiau tokių straipsnių.

Bene labiausiai Jums noriu padėkoti už tai, kad leidote pamatyti, koks didžiulis „šiukšlynas“ buvo mano gyvenime, trūko prasmės ir tikslo. Žurnalas „Mylėkite viens kitą“ padėjo sugrįžti į teisingą kelią ir atsitiesti“.
Alfredas

„Noriu padėkoti Jėzui Kristui ir žmonėms, kurie Jam tarnauja, už vertingiausią, esantį arčiausiai tiesos ir profesionalų katalikišką žurnalą, kokį kada nors teko skaityti. Visų pirma, žurnalas „Mylėkite viens kitą” leido pamatyti, kad yra daug panašiai mąstančių žmonių, kad verta išsikelti ir realizuoti savo idealus. (…) Kai mano gyvenimo kelyje pasitaikė šis žurnalas- o per jį pažinau gailestingąjį Dievą- nepaisant, kad buvau nusivylusi gyvenimu- Jis pirmasis ištiesė man savo pagalbos ranką. Jau metus laiko kasdien kalbu rožinį, skaitau Šventąjį Raštą ir dažnai dalyvauju šventose mišiose. (…) Esu be galo laiminga, kad žurnalas „Mylėkite viens kitą” tampa vis geriau žinomas Rytų ir Vakarų Europoje”.

Magdalena, 26 m.

„Rašau norėdamas pasakyti, kad mano pasikeitimui didelę įtaką padarė Jūsų žurnalas „Mylėkite viens kitą”. Perskaičiau šį nuostabų leidinį- taip pat ir specialųjį jo numerį- ir kai ėmiau suvokti Jūsų skelbiamas tiesas, kai ėmiau įsivaizduoti gyvenimą, apie kokį rašote, ir kai galiausiai peržvelgiau savo praeitį- pasijutau purvinas ir permirkęs nuodėme. Skaitydamas šį katalikišką žurnalą, patenku į pasaulį, kupiną Dievo meilės, tyrumo, pagarbos, draugiškumo- toks pasaulis turi tikslą ir prasmę, apie kuriuos svajojau dar paauglystėje, bet, deja, viską iškeičiau į kai ką kitą… Daug žmonių turi „savo svajonių pilis”… Taip pat ir aš. (…) Bet kasdien vis labiau tikiu Dieviškuoju Gailestingumu, Jėzumi Kristumi, kuris visada manęs laukia ir pasiruošęs man viską atleisti, jei tik pasitikėsiu Juo. Šitame kelyje pas Dievą Jūsų žurnalas man labai padeda.(…) „Mylėkite viens kitą” suteikia man vilties- o, tiksliau, tikrumo- kad galiausiai triumfuos gėris, o ne blogis”.
Mykolas

„Tai nuostabus leidinys. (…) Esu labai dėkinga šiam žurnalui ir jis man labai reikalingas. Džiaugiuosi, kad yra žmonių, kurie dirba prie šio žurnalo. Dievas tikrai Jus veda, nes kai tik atverčiu šį žurnalą, jaučiu, kad tai Jis man kalba. Užtikrinu, kad palaiminti yra Jūsų darbo vaisiai”.

Evelina

„Esu ištikima žurnalo „Mylėkite viens kitą” skaitytoja iš Vokietijos. Trokštu padėkoti visiems, kas dirba prie šio žurnalo. Manau, kad jis yra neįkainojamas turtas, nes sėkmingai skelbia Dievo žodį, randą kelią į žmonių širdis ir perkeičia, atnaujina jas. Turiu daug pažįstamų, kurie taip pat skaito šį žurnalą. Mano gyvenime Jūs suvaidinote milžinišką vaidmenį. Dabar pati stengiuosi šį žurnalą (taip pat ir vokišką jo versiją) skelbti kitiems. Tikiu, kad jis padės ieškantiesiems rasti kelią pas Dievą”.

Skaitytoja iš Vokietijos

„Pradėsiu nuo to, kad 2007 m. rugpjūčio 23 d. mūsų bažnyčioje vyko ketvirtasis jaunimo suvažiavimas. Mano duktė (jai 14 m.) taip pat ten dalyvavo. Būtent ten ji gavo žurnalo „Mylėkite viens kitą” rusišką versiją ir parnešė namo. Skaičiau šį žurnalą visą naktį, eilutę po eilutės ir buvau priblokšta. Gyvename tokiais laikais, kai mūsų vaikams yra būtina skaityti straipsnius tokia tematika, kokia rašote. To reikia kaip oro. Manau, kad šis katalikiškas leidinys yra išganymo kelias ne tik jaunimui, bet ir kiekvienam iš mūsų. Noriu perduoti didžiulį dėkingumą ir žemai nusilenkti šio žurnalo redaktoriui. Telaimina Jus Dievas !”.

Olga, 43 m., Ukraina

„Jau praėjo daugiau nei metai, kai į mano rankas pateko vienas žurnalo „Mylėkite viens kitą” numeris. Skaičiau jį mamai ir broliui, po to dalijomės savo nuomonėmis ir jausmais. Taip pat skatinome mokyklos draugus skaityti šį žurnalą. Tokiu būdu giliname ir brandiname savo tikėjimą. Esu katalikė ir gyvenu viename iš Rusijos miestelių, kuriame nėra bažnyčios ir neįmanoma gauti katalikiškos literatūros. Subūrėme nedidelį ratelį katalikų ir laikas nuo laiko mus aplanko kunigas. Kartais jis atveža katalikiškų leidinių, bet tai pasitaiko retai, ir leidiniai būna labai seni. Labai norėčiau gauti Jūsų žurnalo „Mylėkite viens kitą” rusišką versiją. Vienintelis numeris, kurį man pavyko gauti Maskvoje, labai man patiko, skaičiau jį kelis kartus. Būčiau be galo Jums dėkinga, jei galėčiau šį leidinį gauti reguliariai”.

Skaitytoja iš Rusijos